חוות דעת נוספת – Second Opinion

אתה בהליכי גירושין ומרגיש שתוקפים אותך, שאתה כל הזמן במגננה, אתה מרגיש שההליכים המשפטיים לא מתקדמים, שבית המשפט לא לטובתך, עורך הדין שלך “לא עושה את העבודה” ובית המשפט נתן החלטות נגדך?

לפני שאתה מסיק מסקנות ועושה צעדים, לפני שאתה עוזב את עורך הדין שלך ונכנס להוצאות מיותרות, בוא לפגישת יעוץ בה תקבל חוות דעת נוספת לגבי מצבך.

כעורכי דין אובייקטיבים שאינם מעורבים בתיק כלל, נוכל לנתח את תיקך ולחוות דעה על מצבו של התיק. כך למעשה תקבל תשובה האם תחושותיך נכונות ושמא יש לנקוט בפעולות אחרות.

לא אחת, במהלך ההליכים המשפטיים, לקוח מרגיש כאילו משהו תקוע בהליך. כמעט כדבר שבשגרה, לקוחות מקבלים החלטות ביניים מבית המשפט ולנוכח ההחלטות הם שוקלים לפטר את עורך דינם ולעבור למשרד אחר – בשאיפה שעורך דין אחר היה מביא לתוצאות טובות יותר.

אלא שהתייעצות וקבלת חוות דעת נוספת יכולה לחסוך מאותו לקוח לבצע צעדים נחפזים. אנו, כעורכי דין מנוסים ומשופשפים בתחום המעמד האישי, מכירים את מערכת בתי המשפט, לרבות השופטים היושבים בדין וכן החלטותיהם. אנו מכירים את הפסיקה הרווחת בתחום ואנו יכולים לזהות ולנתח האם החלטה או פסק דין, הינה הגיונית במסגרת הנסיבות.

חוות דעת שנייה יכולה לחסוך לך לבטים רבים והוצאות ניכרות. חוות הדעת תימסר ללקוח בלבד ולא תועבר לעורך הדין אשר מטפל בתיק. למעשה המדובר בהליך דיסקרטי שאינו פוגע באיש.

גילוי נאות: מעת לעת גם אנחנו נתקלים בלקוח שאינו שבע רצון מההתנהלות בתיק. אחרי הכל אנו רק עורכי הדין ובית המשפט הוא זה אשר נותן את ההחלטות על פי קריטריונים רבים. במקרים בהם אנו מזהים חוסר אמון אצל לקוח, אנו ממליצים לו לפנות ולקבל חוות דעת שנייה מכל עורך דין  הבקיא בתחום ועל פי בחירתו של הלקוח בלבד. העברת הביקורת על עבודתנו לרבות החלטות בית המשפט, מביאה, על פי רוב, להרגעת הלקוח אשר מבין כי הטיפול המשפטי אותו קיבל הינו טיפול הולם ואילו עורך דינו עושה עבודתו כראוי.