פגישת יעוץ

נקלעתם למצב בו עליכם לקחת החלטות משמעותיות בזוגיות ו/או במשפחה. חיפשתם מענה באינטרנט אבל נתקלתם באינפורמציה סותרת ולא מספקת. פניתם לפורומים שונים בהם קיבלתם תשובות קצרות ולא מספקות…, אתם חייבים איש מקצוע אשר יעשה לכם סדר וימליץ על פתרון מקצועי לבעיה.

מנוע החיפוש של גוגל יכול להוביל לאין ספור תוצאות חיפוש. אלא שכל מקרה צריך תשובה לגופו של עניין. כך למעשה, כמעט שלא ניתן להשליך ממקרה אחד למקרה שלכם. כל תיק עומד בפני עצמו בדיוק כמו שכל משפחה עומדת בפני עצמה. חשוב להבין: במערכת המשפטית הנוכחית, אותה משפחה יכולה לזכות בתיק המתנהל בפני שופט אחד, ולקבל תוצאה שונה לגמרי אילו היה התיק מתנהל אצל שופט אחר.

במסגרת פגישת הייעוץ אנו מציגים ללקוח את הסיכונים והסיכויים של המקרה אותו הציג – דבר אשר מנועי החיפוש והפורומים השונים אינם יכולים לעשות.

 

כמה זמן נערכת פגישה?

פגישת יעוץ סטנדרטית לא צריכה לערוך מעבר לשעה אחת. יחד עם זאת אנו לא עומדים עם “סטופר” ולכן כל תיק מקבל את מלוא הזמן הדרוש.

 

האם פגישת יעוץ כרוכה בתשלום?

כן! פגישת יעוץ לוקחת זמן ואילו המידע הנמסר ללקוח בפגישות אלה הינו מידע מקצועי שלעיתים תכופות חוסך ללקוח כסף רב, זמן וצרות אחרות. ככל שאתה הלקוח מצפה שעורך הדין ישקיע בך, יקשיב לך ויתן לך מענה מקצועי ואחראי, הרי שהדבר כרוך בעלויות.