יקירכם הלך לעולמו והבנק דורש צו ירושה? צריכים להגיש צוואה לביצוע וזקוקים לעזרה? אתם צריכים עו”ד המטפל בצוואות וירושות.

הסירו דאגה מלבכם – לשם כך אנחנו פה! בזכות נסיון מוכח של שנים רבות בתחום הירושה בכלל, ונסיון רב בהגשת בקשות לצווי ירושה וצו קיום צוואה בפרט, נבצע עבורכם את כל שנדרש לשם הוצאת הצווים הרלוונטיים.

בשיחת טלפון קצרה נודיעכם מהם המסמכים אותם עליכם להמציא למשרדנו, לשם הגשת הבקשות. לאחר שהמסמכים יהיו בידכם, תקבע פגישה בה נערוך עבורכם את הבקשה ונגישה לביצוע.

רשם הירושה

שירות עו”ד צוואות / עו”ד ירושות כולל:
פגישה ראשונית; עריכת הבקשה לצו ירושה / צו קיום צוואה; שליחת הודעות ליורשים על פי דין; העברת הבקשה לרשם הירושה; התנהלות מול רשם הירושה וקבלת הצו.

השירות אינו כולל תשלום בגין אגרות רשם הירושה אותן יש לשלם בנפרד בסך 631 ש”ח (אגרת בקשה ואגרת פרסום). ניתן לבצע את התשלום באתר האינטרנט של רשם הירושה באמצעות כרטיס אשראי. יחד עם זאת, בעת הגשת בקשה באמצעות האינטרנט, (באופן מקוון), תעמוד האגרה על סך של 556 ש”ח.

כמה עולה צו ירושה | כמה עולה צו קיום צוואה
עבור הגשת בקשה לצו ירושה או הגשת בקשה לצו קיום צוואה, אנו גובים סך של 3,000 ש”ח בתוספת מע”מ. מחיר זה מתייחס להגשת בקשה סטנדרטית ע”י עו”ד צוואות – ירושות.
איך זה כל כך זול? מידי חודש אנו מגישים מספר רב של בקשות לרשם לענייני ירושה. בזכות עובדה זו פיתחנו פרקטיקה אשר מאפשרת לנו עו”ד ירושות, להגיש את הבקשה במינימום עלויות.

כמה זמן לוקח עד שמקבלים צו ירושה או צו קיום צוואה?
מרגע הגשת הבקשה לרשם הירושה, יחלפו לפחות 3 חודשים עד לקבלת הצו המיוחל. פרק זמן זה מתייחס לבקשות סטנדרטיות בהן לא נדרשות השלמות. לפני מספר שנים פתח רשם הירושה אפשרות להגשת בקשות לצו ירושה וצו קיום צוואה, באופן מקוון. בקשות שמוגשות באופן מקוון מטופלות תוך זמן קצר יותר מהבקשות המוגשות באופן ידני (במקרים מסוימים לא ניתן להגיש את הבקשה באופן מקוון).

באילו מסמכים יש להצטייד לשם הגשת בקשה לצו ירושה / צו קיום צוואה?

צוואה מקורית (במקרה של צו קיום צוואה); תעודת פטירה מקורית (במקרה והמנוח לא נפטר בישראל); פרטי כל היורשים כולל כתובות ומספרי תעודות זהות; תעודת זהות של המבקש.

 מה קורה אחר כך?

בתום ההליך מנפיק רשם הירושה צו ירושה/צו קיום צוואה. אלא שלא כמו בשנים עברו, רשם הירושה אינו מעביר צו פיזי כי אם צו חתום דיגיטלית אשר יגיע אליכם באמצעות המייל. כך למעשה ניתן להדפיס את הצו כמה פעמים שנדרש. יחד עם הצו מגיע ההסבר שלהלן: “שלום רב, בתיק … בעניינו של המנוח … ניתן צו דיגיטאלי. הצווים החתומים מועברים באופן אוטומטי לגופים רלוונטיים. על מנת לקבל שירות במשרדי הממשלה השונים (כגון: טאבו, רשות מקרקעי ישראל, רשות התאגידים, רשות המיסים, משרד החוץ, משרד התחבורה), בבנקים או בחברות הביטוח אין צורך להצטייד בצו מודפס שנחתם על ידי רשם הירושה. אנו ממליצים לכם לשמור את הצו המצורף בקובץ במחשב שלכם.” ככל שהנכם נזקקים לצו פיזי, עליכם לפנות למזכירות רשם הירושה ולהנפיק צו פיזי.