יקירכם הלך לעולמו והבנק דורש צו ירושה? צריכים להגיש צוואה לביצוע וזקוקים לעזרה? אתם צריכים עו”ד המטפל בצוואות וירושות.

הסירו דאגה מלבכם – לשם כך אנחנו פה! בזכות נסיון מוכח של שנים רבות בתחום הירושה בכלל, ונסיון רב בהגשת בקשות לצווי ירושה וצו קיום צוואה בפרט, נבצע עבורכם את כל שנדרש לשם הוצאת הצווים הרלוונטיים.

בשיחת טלפון קצרה נודיעכם מהם המסמכים אותם עליכם להמציא למשרדנו, לשם הגשת הבקשות. לאחר שהמסמכים יהיו בידכם, תקבע פגישה בה נערוך עבורכם את הבקשה ונגישה לביצוע.

רשם הירושה

שירות עו”ד צוואות / עו”ד ירושות כולל:
פגישה ראשונית; עריכת הבקשה לצו ירושה / צו קיום צוואה; שליחת הודעות ליורשים על פי דין; העברת הבקשה לרשם הירושה; התנהלות מול רשם הירושה וקבלת הצו.

השירות אינו כולל תשלום בגין אגרות רשם הירושה אותן יש לשלם בנפרד בסך 628 ש”ח (אגרת בקשה ואגרת פרסום). ניתן לבצע את התשלום באתר האינטרנט של רשם הירושה באמצעות כרטיס אשראי. יחד עם זאת, בעת הגשת בקשה באמצעות האינטרנט, (באופן מקוון), תעמוד האגרה על סך של 553 ש”ח.

כמה עולה צו ירושה | כמה עולה צו קיום צוואה
עבור הגשת בקשה לצו ירושה או הגשת בקשה לצו קיום צוואה, אנו גובים סך של 3,000 ש”ח בתוספת מע”מ. מחיר זה מתייחס להגשת בקשה סטנדרטית ע”י עו”ד צוואות – ירושות.
איך זה כל כך זול? מידי חודש אנו מגישים מספר רב של בקשות לרשם לענייני ירושה. בזכות עובדה זו פיתחנו פרקטיקה אשר מאפשרת לנו עו”ד ירושות, להגיש את הבקשה במינימום עלויות.

כמה זמן לוקח עד שמקבלים צו ירושה או צו קיום צוואה?
מרגע הגשת הבקשה לרשם הירושה, יחלפו לפחות 3 חודשים עד לקבלת הצו המיוחל. פרק זמן זה מתייחס לבקשות סטנדרטיות בהן לא נדרשות השלמות. לאחרונה פתח רשם הירושה אפשרות להגשת בקשות לצו ירושה וצו קיום צוואה, באופן מקוון. בשלב זה, עדיין אין די נסיון בשביל לאמוד את הזמן שייקח לקבלת הצו באופן המקוון.

באילו מסמכים יש להצטייד לשם הגשת בקשה לצו ירושה / צו קיום צוואה?

צוואה מקורית (במקרה של צו קיום צוואה); תעודת פטירה מקורית; פרטי כל היורשים כולל כתובות ומספרי תעודות זהות; תעודת זהות של המבקש. אם אין בידכם תעודת פטירה מקורית, עליכם לפנות למשרד הפנים לשם הוצאה תעודה זו.